Punkty sprzedaży - dystrybutor
HATEK Janusz Zaręba Sp. j.
Adres:
06-100 Pułtusk
ul. Tartaczna 71
Tel. kom.:
504 132 309
Zakres usług:
  • firma wykonawcza
  • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
  • adaptacje projektów gotowych
  • porady architektoniczne
  • usługi wykonawcze
  • usługa-kierownik budowy, inspektor nadzoru
  • sprzedaż materiałów budowlanych
  • pośrednictwo kredytowe

Firma HATEK Janusz Zaręba Sp. J. istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się różnego rodzaju konstrukcjami z litego drewna łączonego płytkami kolczastymi Jest to licencja MITEK Industries z USA oraz produkcją domów energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej. Nasze wyroby to: Konstrukcje dachowe wszelkiego rodzaju. Są to konstrukcje o rozpiętości do 30 metrów bez podpór pośrednich. Zastosowanie to budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, rolnicze itp. Domy szkieletowe w różnym stopniu wykończenia. Od stanu surowego do deweloperskiego, również pod klucz. Domy modułowe, charakteryzujące się dużym stopniem prefabrykacji i możliwości zestawienia. Gotowe moduły dostarczamy do klienta. Często nie wymagające pozwolenia na budowę. Wszystkie konstrukcje wykonujemy z drewna importowanego ze Szwecji. Tarcica konstrukcyjna C-24 jest suszona komorowo do 16-18 % wilgotności, strugana czterostronnie i z fazowanymi krawędziami, sortowana maszynowo. Posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty i oznakowanie znakiem CE. Nasz zakład posiada certyfikat CE i system zakładowej kontroli produkcji. Realizowaliśmy obiekty sakralne, zadaszenia zabytkowych obiektów np. dziedziniec zamku w Rynie, obiekty inwentarskie, sklepy wielkopowierzchniowe typu Lidl, Biedronka, Polo Market itp. i wiele innych zarówno typowych jak i nietypowych konstrukcji. Nie unikamy trudnych wyzwań.

polecane projekty

C310b Rumiankowy - wariant II

Pow. użytkowa:
84,9 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,30 x 18,20 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
141 000 zł

C284 Dom ekonomiczny

Pow. użytkowa:
98,7 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
18,50 x 21,30 m
Kąt nach. dachu:
25°
Stan sur. zamkn.:
120 000 zł

M141 Szum morza

Pow. użytkowa:
81,6 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
24,40 x 17,60 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
128 000 zł

Dyskusje na forum

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

projekt C281d LUBIANY wariant 4

MichalB

projekt M36c SPOKOJNA PRZYSTAŃ wariant 3

klapkowscy

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA