Punkty sprzedaży - dystrybutor
HATEK Janusz Zaręba Sp. j.
Adres:
06-100 Pułtusk
ul. Tartaczna 71
Tel. kom.:
504 132 309
Zakres usług:
  • firma wykonawcza
  • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
  • adaptacje projektów gotowych
  • porady architektoniczne
  • usługi wykonawcze
  • usługa-kierownik budowy, inspektor nadzoru
  • sprzedaż materiałów budowlanych
  • pośrednictwo kredytowe

Firma HATEK Janusz Zaręba Sp. J. istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się różnego rodzaju konstrukcjami z litego drewna łączonego płytkami kolczastymi Jest to licencja MITEK Industries z USA oraz produkcją domów energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej. Nasze wyroby to: Konstrukcje dachowe wszelkiego rodzaju. Są to konstrukcje o rozpiętości do 30 metrów bez podpór pośrednich. Zastosowanie to budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, rolnicze itp. Domy szkieletowe w różnym stopniu wykończenia. Od stanu surowego do deweloperskiego, również pod klucz. Domy modułowe, charakteryzujące się dużym stopniem prefabrykacji i możliwości zestawienia. Gotowe moduły dostarczamy do klienta. Często nie wymagające pozwolenia na budowę. Wszystkie konstrukcje wykonujemy z drewna importowanego ze Szwecji. Tarcica konstrukcyjna C-24 jest suszona komorowo do 16-18 % wilgotności, strugana czterostronnie i z fazowanymi krawędziami, sortowana maszynowo. Posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty i oznakowanie znakiem CE. Nasz zakład posiada certyfikat CE i system zakładowej kontroli produkcji. Realizowaliśmy obiekty sakralne, zadaszenia zabytkowych obiektów np. dziedziniec zamku w Rynie, obiekty inwentarskie, sklepy wielkopowierzchniowe typu Lidl, Biedronka, Polo Market itp. i wiele innych zarówno typowych jak i nietypowych konstrukcji. Nie unikamy trudnych wyzwań.

polecane projekty

C333d Miarodajny - wariant IV

Pow. użytkowa:
86,0 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
19,10 x 18,70 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
214 000 zł

C214 Dom na rozstaju

Pow. użytkowa:
74,1 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
16,10 x 17,70 m
Kąt nach. dachu:
42°
Stan sur. zamkn.:
135 000 zł

C444o Czterolistna koniczyna - wariant XIV

Pow. użytkowa:
100,7 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
19,60 x 19,60 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
242 000 zł
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.