Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

PROMOCJA: Uproszczony ślepy kosztorys

PROMOCJA: Uproszczony ślepy kosztorys

PROMOCJA: 0 zł przy zakupie z projektem

Dla osób kupujących przez naszą stronę (koszyk) oraz telefonicznie przez Biuro Obsługi Klienta oferujemy
możliwość zamówienia ślepego kosztorysu w wersji edytowalnej (Excel) dla wybranych projektów w promocji 125 zł GRATIS. Kosztorys wysyłamy mailem, na wskazany w zamówieniu adres poczty elektronicznej.

>>Zobacz kolekcję domów ze ślepym kosztorysem w wersji edytowalnej<< 

Zawartość opracowania

Arkusz służy do samodzielnego planowania i kontroli kosztów budowy domu. Możesz go edytować w celu dostosowania do Twojej inwestycji – możesz zmieniać, usuwać lub dodawać koszty i pozycje w kosztorysie. Arkusz ma założone reguły przeliczające wartość robót, na podstawie ceny jednostkowej i ilości robót.

Na podstawie ślepego kosztorysu możesz:

  • uzupełniać wartości samodzielnie na podstawie ofert wykonawców lub realnie poniesionych wydatków
  • zlecić wykonanie kosztorysu kierownikowi budowy
  • udostępniać dane wykonawcom w celu wyceny prac

Pamiętaj
Aby oszacować realne koszty budowy, zawsze możesz zlecić zrobienie kosztorysu inwestorskiego nam.
Zamów Kosztorys inwestorski >>TUTAJ<<
lub napisz/zadzwoń projekty@murator.com.pl tel. 22 5905 555

 


Arkusz Excel składa się z następujących zakładek

Zakładka opis
Zawiera krótki opis zawartości arkusza, oraz legendę ułatwiającą korzystanie.

Zakładka kosztorys
Zawiera ślepy kosztorys, czyli przedmiar robót. Zestawienie opisuje wszystkie prace budowlane niezbędne do wzniesienia danego obiektu, bez części instalacyjnej. Kosztorys ślepy określa ilość materiałów i robót, ale nie zawiera cen i wartości prac.

Zakładka tabela
Zawiera zbiorczą tabelę ułatwiającą określenie kosztów poszczególnych etapów budowy, z wydzieleniem kosztów poniesionych na robociznę, materiały i sprzęt.

Zakładka materiały
Zawiera zestawienie materiałów, w którym są podane sumaryczne ilości wszystkich materiałów budowlanych potrzebnych do wykonania danego obiektu.

Zakładka robocizna
Zawiera zestawienie robocizny, w którym jest podana sumaryczna ilość roboczogodzin potrzebnych do wykonania danego obiektu.

Zakładka sprzęt
Zawiera zestawienie sprzętu, w którym są podane wszystkie rodzaje sprzętu budowlanego z sumarycznymi ilościami maszynogodzin potrzebnych do wykonania danego obiektu

Zakładka r,m,s, w działach

Zawiera tabele „Zestawienie robocizny, materiałów, sprzętu w działach”, w której są podane sumaryczne ilości: roboczogodzin, materiałów i rodzaje sprzętu budowlanego potrzebnych do wykonania danego obiektu z podziałem na poszczególne działy.

Uwaga
Dane w zestawieniach dotyczą zakupionej wersji projektu. Jeśli w wyniku adaptacji zostały wprowadzone zmiany, należy je uwzględnić w zestawieniach.

Cena:
125,00

Podaj symbol projektu:

Produkt dostępny wyłacznie dla zamawiających projekt
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.