PROMOCJA: Projekt domku ogrodowego

PROMOCJA: Projekt domku ogrodowego

PROMOCJA: 5 zł przy zakupie z projektem

Drewniany, niewielki domek z drewna przyda się na pewno w każdym ogrodzie do przechowywania narzędzi czy mebli ogrodowych. Znajdzie się w nim też miejsce na kosiarkę czy taczki.

Projekt domku ogrodnika (do smodzielnej budowy) zawiera:
◾szczegółową instrukcję budowy (m.in. wykonanie fundamentów, montaż konstrukcji, sposób wykończenia)
◾zestawienie materiałów z podaniem dokładnych wymiarów i ilości elementów potrzebnych do budowy
◾szczegółowe rysunki techniczne, rzuty i przekroje altany, a także detale połączeń

 

PROMOCJA

Cena przy zakupie wraz z dowolnym projektem: 5 zł

Cena:
25,00
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.