Miesięcznik Murator ONLINE

PROMOCJA LIPCA: Projekt altany z grillem

PROMOCJA LIPCA: Projekt altany z grillem

GRATIS przy zakupie z projektem DOMU

Czas na relaks. Nowy dom, wokół ogród, a w nim idealne miejsce do wypoczynku - altana z grillem. Nasz prezent dla Ciebie to projekt gotowy altany ze stołem, przy którym wygodnie usiądzie nawet 8 osób. Posadzkę ogrodowej jadalni stanowi nawierzchnia z bloczków betonowych. Z tych samych bloczków można wymutrować palenisko grilla z blatami i półkami  prawdziwą letnią kuchnię. Osłonięty otwór w dachy odprowadzi dym, więc komin nie jest niezbędny.

Projekt altany z grillem (do smodzielnej budowy) zawiera:
◾szczegółową instrukcję budowy altany (m.in. wykonanie fundamentów, montaż konstrukcji, sposób wykończenia)
◾zestawienie materiałów z podaniem dokładnych wymiarów i ilości elementów potrzebnych do budowy
◾szczegółowe rysunki techniczne, rzuty i przekroje altany, a także detale połączeń

 

PROMOCJA

Cena przy zakupie wraz z projektem DOMU
GRATIS

Cena:
25,00
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA