Miesięcznik Murator ONLINE

Projekt stropu gęstożebrowego

Projekt stropu gęstożebrowego

Jeśli chcesz budować inaczej

Wariant dla inwestorów zainteresowanych realizacją wybranego projektu domu, ale ze stropem gęstożebrowym zamiast przewidzianego w dokumentacji

Rysunki wymagają adaptacji i dołączenia do pierwotnego projektu architektoniczono-budowlanego. 

W tej chwili dostępny do 3 projektów:

Słoneczna polana M106
Jesienna zaduma M93
Zapach wiosny M70

Cena:
290,00

Podaj symbol projektu:

Produkt dostępny wyłacznie dla zamawiających projekt
Nazwa projektu Symbol  
Słoneczna polana

M106

Zobacz
Jesienna zaduma

M93

Zobacz
Zapach wiosny

M70

Zobacz
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA