Miesięcznik Murator ONLINE

Projekt instalacji Dystrybucji Gorącego Powietrza (DGP)

Projekt instalacji Dystrybucji Gorącego Powietrza (DGP)

Efektywnie wykorzystaj ciepło z kominka

Projekt instalacji dystrybucji gorącego powietrza wspomagający system c.o. całego budynku, pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania domu

Opracowanie obejmuje projekt instalacji wspomagającej ogrzewanie budynku poprzez "wymuszony system dystrybucji gorącego" powietrza - DGP, który polega na wymuszonym rozprowadzeniu, izolowanymi przewodami, ogrzanego w kominku powietrza do pokoi. Rozprowadzenie gorącego powietrza odbywa się za pomocą dobranego indywidualnie dla każdego domu aparatu nawiewnego.

Projekt instalacji DGP został wykonany zgodnie z wszelkimi przepisami i normami budowlanymi. Szczegóły wykonawcze należy sprecyzować na etapie adaptacji projektu lub na budowie.

 

Aktualnie DGP przygotowany jest dla kilu wybranych projektów (lista do wyboru pod ceną dodatku).

 

Cena:
290,00

Podaj symbol projektu:

Nazwa projektu Symbol  
Alabastrowe wzgórze

M154

Zobacz
Specjalny - wariant I

M156a

Zobacz
Na południe

M157

Zobacz
Na południe - wariant I

M157a

Zobacz
Leśny koncert

M158

Zobacz
Dzikie wino

M159

Zobacz
Zachodni widok

M163

Zobacz
Baśniowy

M165

Zobacz
Pełen energii

M173

Zobacz
Nowe możliwości

M176

Zobacz
Nowe możliwości - wariant I

M176a

Zobacz
Nowe możliwości - wariant II

M176b

Zobacz
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA