Miesięcznik Murator ONLINE

PAKIET GRATISÓW przy zakupie projektu

PAKIET GRATISÓW przy zakupie projektu

Do każdego zakupionego projektu otrzymasz atrakcyjny PAKIET GRATISÓW

 

  • Zestaw tematycznych publikacji Muratora*

publikacje

 

kupon partnera - rekuperator

           
 

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji Home Profit

    rabaty
    Kupując projekt z naszej Kolekcji, otrzymasz kod aktywacyjny do e-karty Home Profit. Zyskasz dzięki temu bezpłatny i nieograniczony dostęp do aplikacji Home Profit, gdzie znajdziesz setki rabatów swoich ulubionych marek.


  • Wszystko zapakowane w elegancką i pojemną teczkę

Teczka Inwestora

 

 *Dotyczy wyłącznie projektów domów z Kolekcji MURATORA

Zestawy publikacji ulegają modyfikacji (na grafice pokazany jest przykładowy zestaw).
Do wyczerpania zapasów.

Cena:
0,00

Podaj symbol projektu:

Produkt dostępny wyłacznie dla zamawiających projekt
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA