PROMOCJA: Kosztorys inwestorski

PROMOCJA: Kosztorys inwestorski

Oszacuj realne koszty budowy. Zaplanuj wydatki.

Aby budowa przebiegała bez finansowych niespodzianek, warto zaplanować niezbędny budżet. Nieocenionym narzędziem jest kosztorys inwestorski

 Kosztorys jest przygotowany w wersji papierowej i zawiera:

 • 1 egz. kosztorysu inwestorskiego szczegółowego  > zobacz przykładowy < 
 • 2 egz. kosztorysu inwestorskiego uproszczonego  > zobacz przykładowy <
 • 1 egz. książki przedmiarów – bez uwzględnienia cen robocizny, materiałów i sprzętu
  > zobacz przykładową < 

  Czas oczekiwania na realizację kosztorysu dla projektów z Kolekcji Muratora, trwa około 10 dni roboczych. Terminy opracowania kosztorysu na podstawie dokumentacji indywidualnej uzgadniane są każdorazowo. 

Dlaczego warto zamówić kosztorys inwestorski?

 • Ocenisz swoje możliwości finansowe
 • Bez problemu wypełnisz wniosek kredytowy
 • Szczegółowo zaplanujesz budowę
 • Porównasz oferty wykonawców i wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie
 • Dopilnujesz harmonogramu i postępu prac
 • Będziesz kontrolował wydatki na bieżąco

Kosztorys inwestorski obejmuje wszystkie prace budowlane. Opracowany jest w programie Norma, na bazie Katalogów Nakładów Rzeczowych (KNR). Uwzględnia średnie dla Polski ceny materiałów budowlanych i sprzętu, aktualne na dany kwartał, publikowane przez firmę Promocja Sp. z o.o. w systemie Sekocenbud. Robocizna wyliczana jest na podstawie aktualnej średniej ceny dla danego województwa, w którym będzie wykonywana inwestycja.
Prace związane z wykonaniem części instalacyjnej wyliczane są w oparciu o uśrednione wskaźniki cenowe i są zamieszczone w oddzielnej części na końcu kosztorysu - dotyczy wybranych projektów.
Kosztorys nie zawiera podatku VAT.

 • Oferujemy promocyjną cenę na wykonanie kosztorysu inwestorskiego dla projektów z Kolekcji Muratora. Kosztorysy dedykowane są dla konkretnego Inwestora i lokalizacji.
 • Wykonujemy również kosztorys inwestorski na podstawie dokumentacji technicznej (projektowej) dostarczonej przez Klienta
 • Wykonujemy kosztorysy inwestorskie zgodnie z wymaganiami instytucji udzielających dotacji, również na cele pozyskania środków unijnych, w oparciu o ogólnie obowiązujące standardy wykonywania kosztorysów. Aby pozyskać dotacje z Unii Europejskiej, niezbędne jest przedstawienie m.in. kosztorysu na realizację danego przedsięwzięcia.

 

 

 

Cena:
od 100,00
(dokładna cena kosztorysu podana przy prezentacji projektu)

Podaj symbol projektu:

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.