Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Wybierz kredyt razem z Murator Finane - postaw na sprawdzonych Ekspertów!

Murator Finanse to zespół niezależnych Ekspertów działających na rynku od 2004 r. Doświadczenie i profesjonalizm pomaga nam w zarządzaniu portfelem naszych Klientów.

Bezpłatnie prównujemy produkty banków oraz służymy pomocą w załatwieniu wszystkich formalności. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż mające na względzie zadowolenie Klienta. Jesteśmy członkiem ANG Spółdzielnia - profesjonalnej ogólnopolskiej organizacji pośrednictwa finansowego.

>> Wypełnij formularz kontaktowy <<

Mamy dla Ciebie:

Oferty wszystkich banków w jednym miejscu

  • wybierzemy tylko te, najkorzystniejsze dla Ciebie

Fachową opiekę i pomoc doświadczonego Eksperta

  • będzie Ci towarzyszył od pierwszego kontaktu, poprzez trwanie całego procesu a nawet po wypłacie środków przez bank
  • rzetelnie doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie wskazując mocne i słabe strony każdego z nich
  • wyjaśni zawiłości umów kredytowych
  • przedstawi wszystkie koszty kredytu
  • zajmie się formalnościami i kompletowaniem dokumentów

Promocje i prezenty

  • z nami będziesz miał dostęp do oferty kredytów na warunkach specjalnych, np. kredyt z obniżoną marżą
  • prenumerata wybranego tytułu z naszej oferty
  • e-karta rabatowa Home Profit
Cena:
0,00
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.