Miesięcznik Murator ONLINE

Architekt

tech. arch. Tomasz Waligórski
tech. arch. Tomasz Waligórski

Wiele lat temu w swojej pracy zacząłem się spotykać z gotowymi projektami domów, które inwestorzy chcieli zmieniać i „poprawiać” by dostosować je w pełni do swoich potrzeb. Efekty takich zmian okazywały się różne, jednak przy tej okazji zrodził się pomysł by spróbować projektować domy, których być może zmieniać nie będzie potrzeby. Dziś z perspektywy czasu, który minął, pomysł w swym założeniu wydaje mi się dość naiwny. Jednak projekty powstawały, a popularność, jaką zyskały na przestrzeni lat dowodzi, że wybraliśmy dobry kierunek. W domach wybudowanych na podstawie naszych projektów mieszka, naprawdę wiele rodzin w Polsce. Nie raz zdarzało mi się podróżując po kraju zatrzymywać przy takich budynkach, rozmawiać z mieszkańcami… I dla takich rozmów warto rozpoczynać prace nad kolejnym projektem. Zadowolenie przyszłych mieszkańców, ich radość i satysfakcja z wybudowanego domu, po części spływa na projektanta. A jeśli nawet coś zmienili w projekcie, w trakcie realizacji, dostosowując go do swojej działki czy swoich potrzeb. Cóż, taki los „gotowców”… mają zawsze kilku autorów. Ważne żeby każdy z nich wkładał w to, co robi swoje serce. Wszystkim, którzy będą w przyszłości budować swoje domy wg. naszych projektów obiecuję, że serca w nich nigdy nie zabraknie. Tym, którzy już w nich mieszkają, dziękuję za okazane zaufanie i pozdrawiam serdecznie.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Dom za rogiem
Dom na rozstaju - wariant I
Dom z historią - wariant II
Dom na zawsze
Dom na szczęście
Własny dom
Dom bezpieczny
Dom ekonomiczny
Dom z historią
Dom na rozstaju
Dom vis-à-vis
Zaczarowany
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA