Architekt

arch. Rafał Pisowicz
arch. Rafał Pisowicz

W odniesieniu do współpracy z Muratorem mogę określić siebie jako początkujący. Zdecydowałem się na tę współpracę mając do czynienia z bardzo wieloma projektami typowymi, które adaptowałem do miejscowych warunków. W trakcie obróbki wielu z nich w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta zrodził się pomysł projektu „Wszechstronnego”, który w swojej formie i układzie konstrukcyjnym pozwala klientowi na bardzo wiele zmian funkcjonalnych, jednocześnie nie niszcząc podstawowej bryły i proporcji budynku, co niestety często ma miejsce przy tego typu przeróbkach. Zainteresowanie tym projektem zachęca mnie do dalszej współpracy i mam nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne moje propozycje w Kolekcji Muratora.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Wszechstronny
Malowniczy
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA