Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Architekt

arch. Przemysław Biryło
arch. Przemysław Biryło

Projekt gotowy jest alternatywą dla procesu współtworzenia wraz z architektem indywidualnego,szytego na miarę domu. W naszym życiukażda chwila jest bezcenna. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na przyjemność własnoręcznego przygotowywania potraw, korzystamy z masowo szytych, typowych ubrań, jeździmy seryjnymisamochodami. Projekty gotowe wpisują się w tę tendencję. Są odpowiedziąna powszechną potrzebę uczynienia dostępnymi dóbr, które byływcześniej elitarne. Biorąc udział w konkursie Wydawnictwa MURATOR naDOM DOSTĘPNY, postanowiłem zmierzyć się z tym trendem. Projektowaniedomu typowego okazało się satysfakcjonujące nie tylko z powodu otrzymanegowyróżnienia konkursowego. Zaprojektowanie powszechnie akceptowanego,komfortowego i cenowo przystępnego domu okazało się niezwykleintrygującym zadaniem. Pogodzenie funkcjonalności, komfortu, ekonomikii stworzenie na ich bazie uniwersalnej, a jednocześnie szlachetnej formy maposmak rozwiązywania kwadratury koła. Wyzwanie to dosięga mnie po dziśdzień - wynikiem czego jest dorobek ponad stu projektów gotowych.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Miarodajny
Miarodajny - wariant II
Miarodajny - wariant IV
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wariant VII
Przejrzysty
Miarodajny - wariant IX
Miarodajny - wariant X
Przejrzysty - wariant I
Miarodajny - wariant XIV
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Przejrzysty - wariant X
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.