Miesięcznik Murator ONLINE

Architekt

arch.  Przemysław Biryło
arch. Przemysław Biryło

Projekt gotowy jest alternatywą dla procesu współtworzenia wraz z architektem indywidualnego, szytego na miarę domu. W naszym życiu każda chwila jest bezcenna. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na przyjemność własnoręcznego przygotowywania potraw, korzystamy z masowo szytych, typowych ubrań, jeździmy seryjnymi samochodami. Projekty gotowe wpisują się w tę tendencję. Są odpowiedzią na powszechną potrzebę uczynienia dostępnymi dóbr, które były wcześniej elitarne. Biorąc udział w konkursie Wydawnictwa MURATOR na DOM DOSTĘPNY, postanowiłem zmierzyć się z tym trendem. Projektowanie domu typowego okazało się satysfakcjonujące nie tylko z powodu otrzymanego wyróżnienia konkursowego. Zaprojektowanie powszechnie akceptowanego, komfortowego i cenowo przystępnego domu okazało się niezwykle intrygującym zadaniem. Pogodzenie funkcjonalności, komfortu, ekonomiki i stworzenie na ich bazie uniwersalnej, a jednocześnie szlachetnej formy ma posmak rozwiązywania kwadratury koła. Wyzwanie to dosięga mnie po dziś dzień - wynikiem czego jest dorobek ponad stu projektów gotowych.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Codzienny - wariant VI  (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
Miarodajny - wariant VII
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wariant IV
Piękny - wariant I
Miarodajny - wariant III
Miarodajny - wariant II
Miarodajny - wariant I
Miarodajny
Idealny
Miarodajny - wariant X
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA