Miesięcznik Murator ONLINE

Architekt

arch. Paweł Wład. Kowalski
arch. Paweł Wład. Kowalski

Tworzyć „Dom piękny i prosty” - to moje motto dla projektów gotowych. Dom ma wyzwalać poczucie piękna, przez promienie ciepła domowego ogniska, poczucie bezpieczeństwa życia rodziny, przez proporcje bryły, wygląd jego elewacji i wnętrze dające poczucie harmonii i wygody, obcowanie z przyrodą i współtworzenie dobrego sąsiedztwa. Otwarte wspólne przestrzenie i pokoje, w których można się schować przed światem mają dać komfort funkcjonalny przy realizacji różnorodnych potrzeb i upodobań. Przychodząc na świat mamy już w genach doświadczenia pokoleń w zadomowieniu, instynktownym korzystaniu z budynków, pomieszczeń, mebli. Chcę czerpać z tego, co jest naturalne dla człowieka i proponować projekty respektujące tradycję i będące jej transformacją by kontynuować oprawę życia rodziny tu i teraz, z wybieganiem w przyszłość, przewidując dynamikę zmian rodziny. Dom ma być prosty i w budowie. Racjonalnie użyte materiały budowlane dla postawienia jego konstrukcji i wykończenia mają sprawić, że będzie to dom powszechnie dostępny dla „Kowalskich”.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Mały
Rudzik
Sówka -  wariant I (dwulokalowy)
Wróblówka
Zimorodek
Jaskółka
Czyżyk (bliźniak)
Sówka (bliźniak)
Dom na 102 - wariant III
Dom na 102
Przestronny
Zimorodek
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA