Architekt

arch. Monika Krajewska
arch. Monika Krajewska

Projektowanie domów jednorodzinnych jest dla mnie czystą przyjemnością. Daje ogromną satysfakcję wynikającą ze współpracy z inwestorem w tworzeniu jego ogniska domowego. Dom jednorodzinny jest najbliższą człowiekowi budowlą, która ma za zadanie spełniać funkcję swoistej oazy po trudach dnia codziennego. Dlatego w projektach staram się zrozumieć i uwzględnić potrzeby indywidualnych inwestorów, jak również potencjalnego inwestora w przypadku projektów powtarzalnych. Najważniejsze jest dla mnie, aby dom spełniając oczekiwania przyszłych użytkowników, uwzględniał zarówno aspekt estetyczny, funkcjonalny, jak i ekonomiczny. W kontaktach z inwestorem najbardziej cenię pozytywną aurę, jaka powstaje w trakcie tworzenia projektu. Każda ze stron dąży do najlepszego efektu, co niewątpliwie przekłada się na atmosferę współpracy. To jeden z podstawowych atutów naszego zawodu.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.