Architekt

arch. Marek Jankowski
arch. Marek Jankowski

Jest coś, czego można pozazdrościć architektom. Są to szerokie kontakty międzyludzkie. Ich cichym sprawcą jest nasz twórczy zawód. Tę prawdę uzmysłowił mi niedawno, mój znajomy – adwokat. – Wiesz – powiedział – każdy kto ciebie odwiedza, jest jakoś pozytywnie nastawiony. To zjawisko jest obce w moim zawodzie. Dlaczego tak się dzieje? To proste. Każdy, kto podejmuje ostateczną decyzję o budowaniu, świadomie włącza się w proces twórczy. Decyzja ta zawsze poprzedzona jest pozytywnę energią. Jej moc przekłada się bezpośrednio na kontakty z nami. Praca, którą wykonuję, sprawia mi wielką przyjemność. Warto zostawić po sobie coś pozytywnego. Pozdrawiam wszystkich, którym przyniosłem odrobinę pozytywnych emocji.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Z werandą - wariant II
Budynek usługowy
Z marzeniami - wariant I
Z marzeniami
Z nadzieją (rekreacyjny)
Z blaskiem - wariant II (etap I)
Z blaskiem - wariant I (etap I)
Z werandą - wariant III
Z wyboru (rekreacyjny)
Z blaskiem - wariant II (etap II)
Z blaskiem - wariant I (etap II)
Budynek usługowy
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA