Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Architekt

arch. Małgorzata Stanejko
arch. Małgorzata Stanejko

Być może z powodu drzemiącego gdzieś we mnie swoistego minimalizmu zdarzyło mi się, w pracy przy projektowaniu domów jednorodzinnych, przygotować projekty domów niewielkich i prostych. Do nich należą m. in. publikowane na łamach Muratora C157, C213 czy BC11. Założenie - prosty wyłoniło się z przesłanki – tani. Chciałam, aby były to projekty domów w miarę tanich, nieskomplikowanych w wykonaniu, ale zarazem z tak zorganizowanym wnętrzem, aby zawierało poprawny układ funkcjonalny w sposób maksymalny wykorzystując powierzchnię, dawało możliwość praktycznego zaaranżowania często małych pomieszczeń, utrzymywało ich poprawne proporcje, zapewniało właściwe naświetlenie. Chciałam również, aby przy tym nie były to brzydkie domy. Tu ratunkiem dla tak prostych brył mogło stać się jedynie zachowanie odpowiednich proporcji i wyważonego rysunku elewacji. W domyśle dokładałam staranność wykonania leżącą już w gestii przyszłego inwestora.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Promyk
Obok Ciebie (bliźniak)
Nadobny
Promyk (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Niezbędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Plastyczny
Użyteczny
Plastyczny - wariant I
Ponadczasowy
Filigranowy - wariant V
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.