Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Architekt

arch. Joanna Bochyńska
arch. Joanna Bochyńska

Projektowanie domów to moje hobby od zawsze. Poświęcam temu każdą wolną chwilę. Analizuję różne warianty funkcjonalne. Do każdego projektu typowego podchodzę tak, jakbym projektowała dla siebie. Każdy projekt zawsze może być doskonalszy – doskonałość w przypadku domu dla każdego człowieka może być inna – nie ma jednoznacznych kryteriów oceny. Dom musi przede wszystkim spełniać oczekiwania swoich mieszkańców. Wbrew pozorom to bardzo trudne zadanie. Prezentowane projekty należą do najbardziej udanych. W tych domach mieszkają zadowolone rodziny. To najwiarygodniejsza ocena. Każdy z moich prezentowanych domów miał inną tezę. „Komfortowy” miał spełnić wymagania 100% komfortu bez żadnych kompromisów, „Ustawny” jest skromniejszym wariantem komfortu, „Rozważny” to funkcjonalność z minimalną przestrzenią komunikacyjną – dobra alternatywa dla mieszkań w bloku, a „Stosowny” nadający się na działki o różnym usytuowaniu względem stron świata i każde nasłonecznienie spełni oczekiwania funkcjonalne każdej rodziny.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Zaszczytny
Komfortowy - wariant II
Komfortowy - wariant III  (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Kwiatowy
Wakacyjny
Rozważny - wariant I
Ustawny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.