Architekt

arch. Grzegorz Tomaszewski
arch. Grzegorz Tomaszewski

W dobie wciąż rosnącej popularności projektów gotowych, staram się nie popaść w zbytni uniwersalizm i często sięgam do architektury regionalnej, która zawsze niosła ze sobą istotne dla naszej kultury wartości. Przede wszystkim pozwalała podkreślić charakter miejsca i sprawić, że będąc nad morzem nie czujemy się jak na Podhalu i odwrotnie, co niestety bardzo często się zdarza. Architektura, jako istotny element naszego otoczenia, powinna z tym otoczeniem harmonijnie współgrać i nie dominować go. Dlatego staram się, aby moje projekty nie przytłaczały formą, a jednocześnie pozwalały żyć wygodnie i w bliskości z tym najmniejszym skrawkiem przyrody, którym jest nasz własny ogród. Podobnie dużą wagę przykładam do funkcji, dlatego staram się tworzyć wnętrza praktyczne, otwarte i sprzyjające rozwojowi więzi rodzinnych.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Ustronny
Ustronny - wariant II (podpiwniczony)
Ustronny - wariant III
Ustronny - wariant III (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.