Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Architekt

arch. Ewa Dziewiątkowska
arch. Ewa Dziewiątkowska

Człowiek zawsze poszukiwał swojego miejsca na ziemi, miejsca gdzie mógłby realizować swoje marzenia i poczuć się spełnionym. Marzeniem wielu z nas jest własny dom z pięknym ogrodem, będący miejscem odpoczynku, dający schronienie, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Aby zrealizować swoje marzenia, najpierw musimy znaleźć działkę, a potem wybrać projekt domu. Wybór działki nie jest prosty, zważywszy na to, że ceny nieruchomości są dość wysokie. Poszukiwanie projektu również nie jest łatwe. Na rynku mamy olbrzymią ofertę biur projektowych. Musimy wybrać taki, który będzie spełniać nasze oczekiwania programowe, finansowe i będzie pasował do sztywnych, narzuconych przez urzędy warunków. Obecnie moim celem jest tworzenie projektów, które pozwolą sprostać oczekiwaniom Klientów Muratora.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Szum morza
Magiczny świat
Poranny spacer
Skryta tęsknota
Piasek pustyni - wariant I
Zachodzące słońce
Niezawodny - wariant II
Niezawodny - wariant III
Trafna decyzja (etap II)
Trafna decyzja - wariant I
Serdeczny - wariant III
Od serca - wariant VII
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.