Architekt

 Elżbieta Kojałowicz-Bethke
arch. Elżbieta Kojałowicz-Bethke

Dom schronienie, dom marzenie – funkcja, technologia, estetyka, trendy, ekonomia, formalności – jak to wszystko pogodzić? Preferencje inwestora – przyzwyczajenia, wygoda, sentyment, prestiż... Jaka jest rola architekta? Pytań jest jeszcze więcej. Wracają za każdym razem, gdy rozmawiamy o projektowaniu domu – o smakach, zapachach, widokach. Wykonując projekty indywidualne, mamy możliwość poznania przyszłych mieszkańców domu – ich upodobań, potrzeb i możliwości rozwoju. Dom jak ubranie skrojone na miarę. Projektując domy, które trafiają do katalogu projektów gotowych, nie mamy możliwości konfrontacji przyjętych rozwiązań z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców. Za każdym razem zastanawiam się, czy sama chciałabym mieszkać w takim domu, do jakiego miejsca i krajobrazu będzie pasował, czy daje możliwość rozwoju i zmian. Uniwersalny czy indywidualny, dla wszystkich czy tylko dla tej jednej rodziny, która stwierdzi, że o takim domu marzyła.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.