Miesięcznik Murator ONLINE

Zobacz jak powstawał Dom Modelowy M141

Na Mazowszu powstał Dom Modelowy na podstawie projektu "Szum morza" Murator M141

dom modelowy

 

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 81,6 mkw. z jednostanowiskowym garażem oraz z możliwością adaptacji poddasza.

Projekt charakteryzuje przemyślane wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Kuchnia z jadalnią i salonem tworzą jedną wspólną przestrzeń otwartą na trzy strony świata. Do dyspozycji mieszkańców będą ponadto dwie sypialnie oraz zaplecze sanitarno-gospodarcze.

 

Projekt autorstwa arch.

Ewy Dziewiątkowskiej

 

 

 

 


Zapraszamy do oglądania fotorelacji z budowy.
Wykonawcą Domu Modelowego jest firma Nowe Domy sp.zo.o.

 relacja1

relacja 2
dom modelowy

Dom modelowy

 


 fot.  Mariusz Bykowski, Ewa Cieślak, Beata Kerntopf-Ślusarczyk, Piotr Mastalerz

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA