Projekt stajni: Murator S13

Stajnia dla 4 koni

PROJEKT: 1 200 zł
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTU: 3 dni robocze
Zamów
Ze względu na symetrię budynku, projekt dostępny jest tylko w jednej wersji (bez lustrzanego odbicia).
Budynek w konstrukcji murowanej, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do utrzymania czterech koni. Projekt zakłada zlokalizowanie siodlarni i paszarni poza budynkiem stajni, w pobliskim obiekcie znajdującym się na terenie zagrody. Dostarczanie ściółki, zadawanie paszy oraz usuwanie obornika - przez wrota boksów.
Liczba boksów:
4
Powierzchnia netto:
52,0 m2
Powierzchnia zabudowy:
60,3 m2
Kąt nachylenia dachu:
15o
Autor: arch. Ewa Dziewiątkowska
Zapytaj o projekt
22 5905 555
RZUT PARTERU POW. 52,0 m²
 • RZUT PARTERU

  po podłodze
 • 1. boksy dla koni
  52,0 m²
 • Razem
  52,0
PRZEKRÓJ

PRZEKRÓJ

 • kąt nachylenia dachu
  15 °
 • wysokość w kalenicy
  4,69 m
 • wysokość parteru
  3,45 m
zamów
ZAWARTOŚĆ PAKIETU PROJEKTOWEGO
zobacz
JAKIE ZMIANY MOŻESZ WPROWADZIĆ DO PROJEKTU?
sprawdź
POLUB TEN PROJEKT
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.

Wraz z projektem otrzymasz:

W promocyjnej cenie można zamówić:

Rodzina projektu

Podobne budynki

  • Pow. netto: 80,9 m2
  Stajnia w wersji z 6 boksami, o podobnej bryle i układzie funkcjonalnym, w technologii murowej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@murator.com.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.