U19

Budynek usługowy

Pow. netto budynku

107,9 m2

Pow. netto usługi

107,9 m2

Kąt nachylenia dachu

25°

Część mieszkalna

nie

Stan surowy zamknięty

182 000 zł

info

Możliwość adaptacji m.in. na: sklep, punkt usługowy, obiekt małej gastronomii, biuro, pracownię.
W projekcie przewidziano dwa alternatywne sposoby ogrzewania (gaz lub paliwo stałe). Przy ogrzewaniu gazowym chararakterystyka energatyczna spełnia warunki na rok 2017, a przy ogrzewaniu na paliwo stałe chararakterystyka energatyczna spełnia warunki na rok 2021

Rzut parteru

107,9 m²

Warianty rzutu
  • Podstawowy
  • 1
LP Pomieszczenia netto
1 pom. usługowe 85,5 m²
2 hol 14,5 m²
3 wc 2,7 m²
4 pom. socjalne 5,2 m²
Razem 107,9 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 25 °
wysokość w kalenicy 6,34 m
wysokość parteru 3,00 m
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA