UC03a

Budynek usługowy

Powierzchnia netto

264,7 m2

Liczba stanowisk

5

Kąt nachylenia dachu

30°

Stan surowy zamknięty

331 800 zł

info

Możliwość adaptacji m.in. na: warsztat samochodowy, stację kontroli pojazdów,budynek wulkanizacji, myjni lub garażowo-magazynowy

Rzut parteru

264,7 m²

LP Pomieszczenia netto
1 hol 11,4 m²
2 pom. biurowe 21,0 m²
3 wc 2,9 m²
4 korytarz 10,9 m²
5 wc 2,2 m²
6 pom. socjalne 14,8 m²
7 szatnia 7,1 m²
8 łazienka 10,6 m²
9 wc 1,5 m²
10 kotłownia 8,0 m²
11 pom. gosp. 5,4 m²
12 pom. obsługi pojazdów 168,6 m²
Razem 264,7 m²
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA