Projekt budynku: Murator G18a

Budynek gospodarczy z wiatą rekreacyjną

PROJEKT: 475 zł
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTU: 3 dni robocze
Zamów
Wiata z pomieszczeniem gospodarczym i kominkiem zewnętrznym, nadająca się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i gospodarczych. Dzięki zasosowaniu naturalnych materiałów budowlanych (kamień polny i drewno) będzie pasować do każdego otoczenia.
Projekty garaży i budynków gospodarczych z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia (nie dotyczy budynków symetrycznych).
Nazwa własna w dokumentacji: Wiata gospodarcza wolno stojąca
Powierzchnia netto:
6,3 m2
Powierzchnia zabudowy
27,6 m2
Kąt nachylenia dachu:
31o
Zapytaj o projekt
22 5905 555
RZUT PARTERU POW. 6,3 m²
 • RZUT PARTERU

  po podłodze
 • 1. pom. gosp.
  6,3 m²
 • Razem
  6,3
 • 2. wiata rekreacyjna
  16,9 m²
zamów
ZAWARTOŚĆ PAKIETU PROJEKTOWEGO
zobacz
JAKIE ZMIANY MOŻESZ WPROWADZIĆ DO PROJEKTU?
sprawdź
POLUB TEN PROJEKT
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.

Orientacyjne koszty budowy (netto)

1. Stan zero
5 000 zł
2. Stan surowy otwarty
4 000 zł
3. Stan surowy zamknięty
1 000 zł
Razem (1-3):
10 000 zł
Ceny aktualne na: II kwartał 2014

Wraz z projektem otrzymasz:

W promocyjnej cenie można zamówić:

Rodzina projektu

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.