Projekt budynku: Murator G22

Budynek gospodarczy z sauną i wiatą rekreacyjną

PROJEKT: 785 zł
KOSZTORYS: 130 zł
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTU: 3 dni robocze
Zamów
Budynek gospodarczy, zaprojektowany w technologii murowej, który idealnie uzupełni dotychczasową zabudowę działki. W budynku przewidziano przestronne (o powierzchni ponad 20 m2) pomieszczenie rekreacyjne z kominkiem oraz saunę i wc. Przestrzeń budynku uzupełnia duża zadaszona wiata grillowa, gdzie z powodzeniem zmieści się przestronny stół. Takie połączenie różnorodnych funkcji sportowo-rekreacyjnych sprawia, że powstaje wygodne miejsce do wypoczynku oraz spotkań, zarówno w gronie domowników, jak i gości.Projekty garaży i budynków gospodarczych z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia (nie dotyczy budynków symetrycznych).
Nazwa własna w dokumentacji: Budynek gospodarczy
Powierzchnia netto:
30,6 m2
Powierzchnia zabudowy
65,3 m2
Kąt nachylenia dachu:
30o
Autor: arch. Ewa Dziewiątkowska
Zapytaj o projekt
22 5905 555
RZUT PARTERU POW. 30,6 m²
 • RZUT PARTERU

  po podłodze
 • 1. pom. rekreacyjne
  20,5 m²
 • 2. wc
  1,6 m²
 • 3. sauna
  8,5 m²
 • Razem
  30,6
 • 4. wiata rekreacyjna
  23,3 m²
zamów
ZAWARTOŚĆ PAKIETU PROJEKTOWEGO
zobacz
JAKIE ZMIANY MOŻESZ WPROWADZIĆ DO PROJEKTU?
sprawdź
POLUB TEN PROJEKT
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.

Orientacyjne koszty budowy (netto)

1. Stan zero
12 000 zł
2. Stan surowy otwarty
18 000 zł
3. Stan surowy zamknięty
6 000 zł
Razem (1-3):
36 000 zł
Ceny aktualne na: II kwartał 2014

Wraz z projektem otrzymasz:

W promocyjnej cenie można zamówić:

Rodzina projektu

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.