Architekt

arch. Maciej Biryło
arch. Maciej Biryło

Projektuję domy dostępne, ponadczasowe, o nieskomplikowanych rozwiązaniach architektonicznych, wysokich walorach funkcjonalnych. Charakteryzują się one proporcjonalną, uniwersalną bryłą, przyjaznym, praktycznym, przestronnym układem wnętrz. Moim celem jest realizacja marzeń i oczekiwań inwestorów w racjonalnych, rozsądnych, ramach projektu typowego. Zapraszam do zapoznania się z kolekcją.

zobacz wszystkie projekty
Wybrane projekty architekta
Lubiany - wariant I
Racjonalny - wariant I
Piękny
Idealny
Aromatyczny
Nieodzowny - wariant II
Lubiany - wariant III
Codzienny - wariant VI  (z wentylacją mechaniczną)
Nieodzowny
Kształtny - wariant I
Wykonany
Codzienny - wariant VIII
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA